Як виникають набряки, вісцеральний жир

Популярне запитання: якщо я буду пити багато води, я буду ще більше набрякати?

Набряки відбуваються, в основному, тоді, коли організму не вистачає рідини. Тому він і затримує воду. Якщо почати пити свою норму води, то для організму не буде причин затримувати вологу. Якщо ви п'єте щодня стільки, скільки потрібно (свою норму), організм спокійний і задоволений.

Чому 60% населення в розвинених країнах страждають від зайвої ваги? Крім харчування причина також в тому, що люди не розуміють різниці між рідиною і водою. Доведено, що особливістю функціонування нервової системи людини є те, що сигнал про спрагу інтерпретується як бажання поїсти! Центри відчуття спраги і голоду в мозку знаходяться поруч. Ми їмо часто тоді, коли організм, насправді хоче пити. Люди переїдають, щоб задовольнити потребу в воді.
Трохи поговоримо про самоочищення організму

Якщо дозволити залишкам розпаду їжі накопичуватися в кишківнику, то токсини можуть переноситися кров'ю в усі частини організму і потрапляти в кожну клітину, викликаючи купу проблем. А тепер давайте дамо визначення шлаків

Це не тільки завал в кишківнику, як думають деякі . В медицині цим терміном позначають нерозчинені і неперероблені речовини.

Шлаки утворюються практично у всіх органах: в нирках, жовчному міхурі, ділячись на кілька груп за хімічним складом. До шлаків відносяться холестеринові бляшки, що утворюються на стінках судин.
Збільшення жирової тканини, зменшення м'язової і кісткової - природний результат старіння організму. Але проблема в тому, що спочатку склад тіла змінюється непомітно, тобто при тій самій вазі співвідношення жиру та м'язів змінюється на користь жиру. Метаболізм падає. Це призводить до ще більшого відкладання жиру.

Жир виділяє в кров цитокіни, що сприяють запальним процесам, шкодить роботі внутрішніх органів та таке інше. В цьому випадку біологічний вік людини буде випереджати календарний.

Збільшення жирової маси навіть на 4-5 кг може запустити механізм передчасного старіння організму
У жінок і чоловіків відкладання жиру відбувається по-різному. Велика частина жирової тканини у жінок розташовується зовні, найчастіше в ділянці сідниць і стегон.

У чоловіків більша частина жирової тканини відкладається всередині - в так званому великому сальнику. Він подібно фартуху прикриває зсередини органи черевної порожнини. Вісцеральний жир обволікає внутрішні органи, його завдання створювати "подушку" безпеки, щоб при ходьбі органи не "стукали" один об одного.

При незбалансованному харчуванні з переважанням жирів і вуглеводів, вісцеральний жир починає розростатися і з'являється всередині самих органів. Органи стають схожими на ковбасу з жиром (порівняння трохи дивне, але тим не менше) і їх функція починає страждати.
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154