Як привчати дітей до корисної їжі

Як привчити дітей до корисної їжі ? Ось 8 порад, як привчити дітей їсти здорову їжу:

1. Не обмежуйте дитину в їжі. Обмеження можуть привести до анорексії в більш пізньому віці. Це також може справити негативний вплив на ріст і розвиток дитини.

2. Завжди майте напоготові здорову їжу. Діти люблять їсти те, що під рукою. Поставте на кухні тацю з фруктами. І самі перекусіть яблуком. Ніякі слова не переконають краще, ніж ваш власний приклад.

3. Не діліть їжу на «добру» і «погану». Замість цього, прив'яжіть їжу до того, що хвилює вашу дитину, наприклад, до спорту або зовнішнього вигляду. Нехай дитина знає, що білок, який ми отримуємо з корисної їжі, або кальцій - поліпшують спортивні показники. 4. Хваліть за вибір здорової їжі. Говоріть вашим дітям, що ви пишаєтеся їх вибором здорової їжі.
5. Не докучайте дітям з приводу нездорової їжі. Не звертайте на це увагу. Або направте їх вибір в інше русло. Замість того, щоб купувати чіпси, запечіть вдома картопляні палички з невеликою кількістю рослинного масла. Якщо діти хочуть цукерки, приготуйте свіжу полуницю в шоколадному соусі. Немає часу? Тоді майте вдома здорову альтернативу.

6. Ніколи не використовуйте їжу як заохочення. Це може викликати проблеми з вагою в більш пізньому віці. Замість цього заохочуйте часом, проведеним разом.

7. Увечері збирайтеся на сімейну вечерю. Зробіть це традицією. Діти, які їдять вечерю за сімейним столом, краще харчуються і мають менший ризик проблем в підлітковому віці.

8. На початку зважуйте порції на вагах. Тоді ви зможете накладати нормальні порції, а ваші діти навчаться розуміти, що таке правильний розмір порції.
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154