Вплив харчування на роботу мозку

На фото типова на жаль для багатьох стран картина - багато жінок з зайвою вагою. Доречі мій чоловік за три тижні в Америці ( багато років тому) набрав цілих 6 кг!

"Один єдиний прийом їжі може вплинути на душевний стан людини" - вчений др. Бонні Спрінг.

Дійсно, для нормальної роботи мозку потрібно підтримувати мієліновий шар, який складається з холестерину і жирних кислот. Хто їсть багато жирної, смаженої їжі, ковбасні вироби, змінює в'язкість мієлінового шару вже через кілька годин і мозок не може нормально виконувати свої функції. Тому багато хто схильний до перепадів настрою протягом дня. Така їжа також призводить до тромбозу сосудів.
Як же треба харчуватися, щоб прискорити обмін речовин ?

Дуже багато факторів впливу. Є спеціальні натуральні продукти, що сприяють цьому. А дуже проста та ефективна порада така:

Уявімо, що ми їмо 3 рази в день з проміжками приблизно в 6 годин. Як правило це три великих прийоми їжі. Вони викликають уповільнення обміну речовин і збільшують навантаження на систему травлення. Крім того, часто це призводить до переїдання і набору ваги. Тому головна стратегія по прискоренню обміну речовин звучить наступним чином: 5 невеликих прийомів їжі на день.
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154