Внутрішній жир складна проблема
Внутрішній жир генерує в кров отруйні речовини та з ним не так просто розпрощатись
Збільшення жирової тканини, зменшення м'язової і кісткової - природний результат старіння організму. Але проблема в тому, що спочатку склад тіла змінюється непомітно, тобто при тій самій вазі співвідношення жиру та м'язів перекошується на користь жиру. Метаболізм падає це призводить до ще більшого відкладання жиру.

Жир виділяє в кров речовину - цітокин, що сприяє запальним процесам, шкодить роботі внутрішніх органів та таке інше. Ці речовини призводять до багатьох страшних хвороб. В цьому випадку біологічний вік людини буде випереджати календарний.

Збільшення жирової маси навіть на 4-5 кг може запустити механізм передчасного старіння організму.
У жінок і чоловіків відкладання жиру відбувається по-різному. Велика частина жирової тканини у жінок розташовується зовні, найчастіше в області сідниць і стегон.

У чоловіків більша частина жирової тканини відкладається всередині - в так званому великому сальнику. Він подібно фартуху прикриває зсередини органи черевної порожнини. Вісцеральний жир обволікає внутрішні органи, його завдання створювати "подушку" безпеки, щоб при ходьбі органи не "стукали" один об одного.

При незбалансованному харчуванні з переважанням жирів і вуглеводів, вісцеральний жир починає розростатися і з'являється всередині самих органів. Органи стають схожими на ковбасу з жиром (порівняння трохи дивне, але тим не менше) і їх функція починає страждати.