Відповідальность у харчуванні
Хочу поговорити з вами про відповідальність в харчуванні. Все, що потрапляє до нас в рот, не само туди залетіло. Своїми власними ручками ми його туди запхали. Тому відповідальність в харчуванні - справа свідома. І я за усвідомленість в цьому питанні. Скільки різних причин які людина висуваєте на захист своєї зайвої ваги:
часу немає готувати корисну їжу грошей немає на таку їжу я взагалі нічого не їм (це із зайвою вагою?), чоловік вимагає звичайної їжі і дітям треба кашу варити , знань не вистачає (а я на що тут?), сили волі немає, мотивація слабка, бойфренду подобаються пишні форми.
Подивились на цей список? Впізнали себе колишню? А тепер подивіться на нього тверезо. Невже це реальні причини того, що у вас є зайва вага?

Переконана, що це відмовки. І їх наявність говорить про відсутність відповідальності за себе, дітей, чоловіка, сім'ю, роботу, місто, країну.

Людина повинна взяти відповідальність за своє життя в свої руки. Тому що ніхто ніколи не візьме відповідальність за тебе, крім тебе самого.

Давайте подивимося на зайву вагу не як на естетичну проблему або проблему красивого одягу, а як на спосіб мислення і спосіб життя відповідальної людини. І візьмемо відповідальність на себе.
75% всіх проблем зі здоров'ям пов'язано з неправильним харчуванням (за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я). Знижуючи вагу ви знижуєте навантаження на серце, судини, дихальну систему. Зайва вага часто стає джерелом психологічних комплексів, поганого настрою і невдоволення собою. Середня тривалість життя людей, що мають зайву вагу, менше норми на 5-10 років
Успіх прийде до вас тільки в тому випадку, якщо ви будете серйозно ставитися до своєї програми.

Прийміть серйозне рішення. Поставте собі за мету схуднути на 8-10 кг максимум за 3 місяці. Це під силу кожному. Не йдіть на компроміси з собою. Постійно будьте на зв'язку з вашим консультантом з харчування.
За останні 20 років наш спосіб життя кардинально змінився: ми їмо більше, а рухаємося менше. За цей час стандартна порція їжі, пропонована в кафе і ресторанах, збільшилася в 2.5 рази. Ми їмо значно більше, ніж необхідно організму. Наприклад енергетичні потреби жінки в залежності від способу життя приблизно 1800 - 2500 ккал. А якість продуктів і вміст в них корисних нутрієнтів значно погіршився.

Процес позбавлення від зайвих кілограмів має відбуватись поступово, при цьому не варто обмежувати себе в споживанні корисних речовин і вітамінів.
Харчуватися має бути збалансоване і наближатися до заповітної мети без шкоди здоров'ю. Переходьте на збалансоване харчування: їжте не менше 5 разів на день невеликими порціями. Перекуси між прийомами їжі повинні бути корисними, низькокалорійними продуктами з високою поживною цінністю. Відмовтеся від напівфабрикатів, фаст-фуду, кондитерських і смажених страв. Урізноманітніть раціон свіжими овочами, фруктами, зеленню, крупами, бобовими. М'ясо, рибу та птицю найкраще готувати на пару або запікати.