Важливість сну та міфи про вживання води

Як позначається брак сну на нашому організмі? По-перше, брак сну позначається на репродуктивній системі. Ми знаємо, що у чоловіків, що сплять 5 - 6 годин, рівень тестостерону такий, як у людей, старших на 10 років. Недосипання зробить вас старішими на цілий десяток років в контексті статевої функції і загального здоров'я.

Ми також знаємо, що брак сну відбивається на імунній системі. Всього одна безсонна ніч зменшує на 70% кількість важливих антиканцерогенних імунних клітин, які називаються природними клітинами - вбивцями. Тому хронічне недосипання збільшує ризик численних форм раку. Цей ризик в даний час включає рак шлунка, простати і рак грудей.
Зв'язок між недосипанням і захворюваннями на онко в даний час настільки сильний, що Всесвітня Організація Охорони Здоров'я (ВООЗ) прийняла рішення оголосити всі види нічних змін канцерогенними. Іншими словами, нічні роботи порушують ваші циркадні ритми, що може привести до розвитку раку.
Брак сну відбивається на серцево-судинній системі тому, що саме глибокий нічний сон діє як дивовижні ліки для зниження кров'яного тиску: ритм серця сповільнюється, тиск падає. Якщо ви не отримуєте достатньо сну, то перезавантаження серцево-судинної системи не відбувається і ваш кров'яний тиск підвищується.
Якщо ви спите менше шести годин, у вас на 200% підвищується небезпека інфаркту або інсульту. Як відомо, двічі в рік над 1.6 мільярдів людей проводиться всесвітній "експеримент", який називається "перехід на літній час". І ми знаємо, що навесні, коли ми втрачаємо час сну, ми бачимо збільшення серцевих нападів на 24% наступного дня.
Що таке хвороба? Всі хвороби зводяться в остаточному підсумку до одного - руйнування (або безконтрольного поділу) клітин. Якщо вільним радикалам вдається дістатися до хромосом, можуть статися пошкодження або зміни в генах, в результаті чого виникають небезпечні для життя захворювання.
Міф - споживання великої кількості води збільшує навантаження на нирки.

Факт - для нормального функціонування нирок потрібна вода. Коли організм споживає недостатню кількість води, ниркам доводиться компенсувати цю недостачу за рахунок більшої кількості концентрованих виділень, що може привести до утворення каменів в нирках.
Нирки за добу переганяють близько 180 літрів рідини. Людина втрачає з сечею біля 1700 мл води. Запас води в клітинах необхідно відновлювати.
Міф - дорослим потрібно випивати 1,5 літрів води на день для підтримки водного режиму.

Насправді сучасні наукові рекомендації складають 30-40- мл на 1 кг ваги, тобто при вазі 67 кілограм вам потрібно випивати 2.3 літра води в день. Чим більша людина, тим вище її метаболічне навантаження і тим більше води їй потрібно.
Світловий день стає довшим, але складно виконати всі задумані справи?

Кілька лайфкахів, які допоможуть встигнути все і ще трохи:

1) Звечора складайте список справ на наступний день (так званий "to-do list"); 2) Ставте пріоритет у своїх справах, починайте виконувати найважливіші і термінові завдання;

3) Чітко позначте час прийомів їжі і намагайтеся дотримуватися їх;

4) Для легкого перекусу завжди тримайте під рукою протеїновий батончик від Herbalife Nutrition, щоб швидко вгамувати голод, не відволікаючись від справ.
Як тільки людина починає робити вчинки, що виходять за рамки буденного, одразу ж з'являється група спостерігачів, на предмет «а як би чого не вийшло».

Як же так, ми собі їмо традиційні бутерброди, а вона на батончик якийсь нашу компанію проміняла, непорядок.

Ну худне, ну і що, а раптом роги все-таки виростуть, мені ж сусідка розповідала, про Гербалайф  90-х.

Дійсно, спостерігати будуть, більшість мовчки і спокійно, приміряючи ваші зміни до себе - "а може варто теж спробувати?" Але деякі пригадають лихі 90-і, як після придбання банки  коктейлю, більшість не знало що з нею робити. Заїдали ним яєшню або смажену картоплю.
Не хвилюйтеся, червоніти перед спостерігачами не доведеться, покажемо результат і досягнемо поставленої мети разом з вами. У нас є приказка - «в Гербалайф не буває слова « ні », є тільки слово « коли? ».

Починайте день правильно і все буде добре! Нудно бути таким, як всі... Як всі хворим, як всі повним, як всі передчасно старим! То славнозвісний стадний інстинкт робить нас сірими і невиразними... Ви унікальні! Зробіть своє життя прекрасним!
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154