Як вести щоденник харчування

Уважно читайте рекомендації та відправляйте щодня щоденник харчування.

Тримати свою вагу під контролем під силу кожному з нас, і чим раніше ми почнемо вирішення цього завдання, тим легше і швидше досягнемо результату. Тому не відкладайте на потім ваше бажання позбутися зайвих кілограмів. Незамінним помічником в цій справі виявиться щоденник харчування. Про те, як правильно його вести, розповідаємо далі.
Навіщо потрібен щоденник харчування? Відповідь досить проста: у всьому повинен бути порядок. І ваше харчування не є винятком! Щоденник допоможе вам стежити за власними прийомами їжі і контролювати процес зниження ваги. Маючи наочний приклад перед очима - що і в якій кількості було з'їдено, з часом ви зможете виробити правильну систему харчування, яка підходить саме вам, і виробити корисну звичку.
Як вести щоденник харчування?
Це зовсім нескладно. Головне дотримуватися кількох простих, але обов'язкових правил: Правило 1. Правда і тільки правда.
Будьте чесні в першу чергу перед собою. Записуйте абсолютно все, що з'їли за день. Вносьте в щоденник навіть незаплановані заздалегідь прийоми їжі. Тільки так у вас складеться неспотворена, реальна картина того, як ви харчуєтеся.
Правило 2. Обов'язкові пункти
Ви ведете щоденник харчування для себе і для зручної співпраці з консультантом. Тому ми зробили його максимально зручним. Ви можете також налаштувати його під себе, зробивши ваші доповнення. Суворих обмежень немає. Але, який би формат щоденника ви не обрали, в ньому обов'язково повинні міститися такі пункти:
- скільки ви з'їли (вага і / або калорії); - що ви з'їли; - о котрій був прийом їжі.
Правило 3. Важливе питання
Біля кожного запису про прийом їжі письмово відповідайте на питання: «Чому ви це з'їли?». Чи дійсно ви були голодні в цей момент? Можливо причиною був стрес чи нудьга? Може бути, що поруч з вами знаходиться людина, яка їсть досить часто, і ви, навіть не відчуваючи голоду, їсте за компанію? Відповідаючи на це питання протягом хоча б місяця, ви зможете проаналізувати свою харчову поведінку, і знайдете причину зайвої ваги.
Правило 4. Аналіз даних У будь-якій справі важливо час від часу підводити підсумки і робити певні висновки.
Таким чином, необхідно не тільки розвинути в собі звичку вести щоденник харчування, але і не забувати проводити аналіз накопиченої інформації. Консультант, переглядаючи записи, відзначає, в який тиждень, наприклад, вдалося скинути у вазі більше, ніж в інші. Запитайте: - чому? Так, зіставляючи свої результати із записами, з часом ви зрозумієте свої слабкі сторони в харчовій поведінці і зможете від них позбутися. Бажаємо успіхів!
"Немає ледачих людей. Є цілі, які не надихають" - Тоні Роббінс
"Коли ви знаєте, чого хочете, і ви хочете цього досить сильно, ви знайдете спосіб отримати це" - Джим Рон, автор книги "7 стратегій досягнення багатства і щастя"
"Перешкоди - це ті страшні речі, які ви бачите, коли відводите очі від мети" - Генрі Форд
Приємно подивитись передачу "Зважені та щасливі" на телеканалі. Але складається уява, що шлях схуднення - це цілковиті виснаження на тренажерах та обмеження в їжі, знущання над особистістю.
Є набагато простіший та приємніший шлях , який до вас пройшли мільйони людей у всьому світі. Це шлях простий - прислухатися до порад свого консультанта по харчуванню. Гарне самопочуття та нормальна вага це не доля небагатьох супергероїв - це під силу КОЖНОМУ!
Зміни своє життя на краще!
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram WhatsApp Viber +380633961191