Принцип 80/20 на шляху до стрункості

Основна швидкість метаболізму становить до 80% загальної витрати енергії людиною.

Дослідник ожиріння Кевін Хол створив модель, яка продемонструвала, що регулярні тренування без корекції харчування не приведуть до значних втрат ваги.

Якщо чоловік, вагою 90 кг буде бігати по годині 4 рази на тиждень, не змінюючи решти кількості калорій, теоретично він скине до 2 кг через 30 днів, але на практиці він їстиме трохи більше звичайного після пробіжки! Крім того, особливістю витрати організмом калорій є нелінійність в залежності від навантаження. Тому на практиці він майже не втратить вагу.
Хочете радувати свою родину смачними, корисними і, головне, збалансованими стравами?

Компанія зробила все, щоб це стало можливим! Зустрічайте нову кулінарну книгу рецептів, в створенні яких взяли участь Незалежні партнери Herbalife Nutrition і шеф-кухар Артем Лосєв.

Ми вже встигли приготувати багато страв.

За інформацією щодо отримання кулінарної книги звертайтеся до Людмили
Що тут скажеш, Гербалайф він і в Африці Гербалайф. 80% харчування, 20% фізичні навантаження 100% гарний настрій !!! ????
З 2001 року в Україні проходить міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року". Методика визначення товару номер 1 в кожній номінації розроблена американською компанією Festivals International Право голосу також мають експерти, представники культури та громадськості. Тому перше місце в конкурсі - це велика нагорода, символ довіри споживачів і професіоналізму виробника даного бренду.

Чотири роки поспіль продукти компанії Herbalife Nutrition коктейль Формула 1 та протеїнова суміш Формула 3 займають перші місця в номінації "Програма для корекції та зниження маси тіла".
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154