Наша зовнішність бере початок на кухні
Кожна клітина нашого організму складається з півмільйона частин! У різних клітин різна тривалість життя. В середньому за 5-7 років у нас відбувається майже повна заміна всього організму на клітинному рівні. І чим повноцінніше їжа, яку ми постачаємо до клітин, тим краще наш зовнішній вигляд і самопочуття.
Молода зовнішність завжди виникає зсередини, з обміну речовин. Помолодшати - це значить відремонтувати пошкоджені клітинні ядра. Для кожної людини відкрита можливість призупинити процес старіння або навіть повернути його назад.
У складної хімічної кухні наших клітин все взаємопов'язане - якщо не дати їм хоча б один або декілька з необхідних 114 поживних елементів, вітамінів і мінералів, порушується весь цикл хімічних реакцій в організмі.

Причина в особливостях нашого обміну речовин і ділення клітин. Все дуже просто - для нормального ділення клітин і омолодження організму їм потрібно дати їжу для створення нуклеїнових кислот.
Для нормального харчування і розподілу наших клітин їм потрібно дати день за днем - білки, жирні кислоти, вуглеводи, клітковину, воду, вітаміни і мінерали і забезпечити антиоксидантний захист.

Подібно до того, як вода дозволяє рослинам розквітати, так вітаміни, мікроелементи, жирні кислоти і амінокислоти надають людині нові сили. Приплив свіжості можна побачити вже на наступний ранок в дзеркалі.
Говорячи про активний спосіб життя і фітнес важливо пам'ятати, що людина, яка отримує фізичні навантаження без достатнього харчування і антиоксидантів, спалює в тканинах багато кисню неминуче збільшуючи кількість вільних радикалів. З'являються незрозумілі ознаки старіння - млява шкіра, ламке волосся.

Створюйте красу своєю їжею! Те, що вага тіла залежить від нашого харчування, це всім зрозуміло. Приваблива зовнішність теж бере свій початок на кухні. І можна скільки завгодно застосовувати маски, креми і масажні засоби, все це дає лише частковий і тимчасовий ефект.
Всім відомо, що пружність і здоровий вигляд шкірі додасть колаген. Але колаген використовується в усьому організмі і його «на всіх не вистачає». Якщо в харчуванні недостача білка, магнію, цинку і вітаміну С, то організм використовує колаген із сполучних тканин і шкіри.

Ваша шкіра може відновитися і омолодитися за кілька тижнів, важливо стимулювати її зсередини правильним харчуванням. Молекула колагену складається з ланцюга приблизно в 1000 амінокислот, закручених в спіралі, в 100 разів довше звичайного білка в тілі, саме тому наша шкіра має пружність при розтягуванні.
Наш зовнішній вигляд, самопочуття і фігура залежать в першу чергу від стану клітин нашого організму. Хвороби і старіння завжди починають свій процес в клітинах. Недосипання, стреси, незбалансоване харчування, екологічні фактори - все це призводить до атаки вільних радикалів на клітинне ядро і хромосоми. Чому ознаки старіння організму проявляються спочатку на шкірі у вигляді зморшок, в'ялості, нездорового кольору? Шкіра - найбільший орган людського тіла, однак природою влаштовано так, що вона одержує поживні речовини за залишковим принципом, якщо корисного мало, його на всіх не вистачає. При середньостатистичному раціоні харчування шкіра отримує лише до 40% біоречовин, необхідних для здоров'я.
Неправильне харчування призводить до того, що незасвоєний білок проникає через кров в шкіру і призводить до екзем та інших хвороб. Дерматологи твердять, що найважливіше в догляді за шкірою - запобігти витонченню і підтримати процес нарощування. Тоді протягом 60-90 днів стан шкіри істотно поліпшується. Стара на вигляд шкіра може знову стати молодою. Тільки ферменти, які розкладають білок, можуть привести до розсмоктування коркових ущільнень під верхнім шаром шкіри, які створюють зморшки і складки
Зморшки і гусячі лапки навколо очей є не чим іншим, як ознакою неправильного харчування. Як тільки щільність шкірного колагену падає до 85% від норми (приблизно у жінки в 35 років), виникає небезпека утворення зморшок і тріщин на шкірі. Достатня кількість білка в колагені, життєздатність хорошого холестерину в стінках клітин шкіри і гарне засвоєння кальцію - ось три основні елементи живлення для здоров'я вашої шкіри.