Мрійте, робіть плани, не бійтеся своїх бажань!
Мрійте, робіть плани, не бійтеся своїх бажань! Завдяки відпочинку та "паузам на роздуми" у вас напевно з'являться нові ідеї і нові мрії, цілі, до яких ви почнете прагнути. Льюїс Керролл в своїй забавній манері відбив саму суть:

"- Це не допоможе! - сказала Аліса. - Не можна повірити в неможливе!

- Просто у тебе мало досвіду, - зауважила Королева. У твоєму віці я приділяла цьому півгодини щодня. В інші дні я встигала повірити в десяток неможливостей до сніданку! "
Якщо людина біжить не туди, тобто робить зовсім не те, що потрібно? Ось уявіть: ви довго дерлися вгору, витратили купу часу і сил - і виявили, що залізли не на ту гору! Звичка зупинятися і думати врятує вас від таких розчарувань. Як добре сказав Пітер Друкер: "Немає нічого гіршого, ніж блискуче виконати роботу, яку взагалі не потрібно було робити".

Почати думати і будувати плани, що для вас насправді важливо в житті - перший крок на шляху до величі. Першим приходить розуміння, і тільки за ним - успіх.
Що відбувається з вашим мозком і організмом, коли ви недосипаєте Автор: Метью Уокер, професор неврології та психології Університету Берклі, автор книги "Чому ми спимо".

Вченим відомо, що недолік сну заважає нашому мозку створювати нові спогади. Уявіть собі, що в ящик Вашу електронну поштову скриньку приходять листи, Але вони все потрапляють в спам. Тому вам здається, що у вас настає амнезія, і ви гірше запам'ятовуєте нову інформацію.
Ми також знаємо, що недолік сну веде до збільшення вироблення токсичного протеїну, відомого як бета-амілоїд, який пов'язаний з хворобою Альцгеймера. Адже саме під час глибокого нічного сну очисна система мозку починає посилено працювати і вимиває цей токсичний бета-амілоїд. Тому якщо ви не отримуєте достатню кількість сну щоночі, цей токсичний протеїн буде накопичуватися. Чим більше його накопичується, тим більша небезпека розвитку у вас деменції в більш пізньому віці.
Продовжую тему про вживання води: Міф - якщо у вас є проблеми з набряком, пийте менше води. Факт - насправді вірно протилежне. Коли ваш організм відчуває нестачу води, він сприймає це як загрозу життю і компенсує недолік води її консервуванням.

Споживання достатньої кількості води допоможе вашому організму підтримувати оптимальний баланс рідини, одночасно виводячи з нього зайвий натрій, який провокує затримку води в організмі. Міф - головне менше їсти, а не більше пити і тоді можна схуднути.
Принцип калорійності при втраті ваги спочатку спрацьовує, але потім організм виявляє, що надходження їжі скоротилося і переходить в режим голодування, тобто починає робити все можливе для збереження існуючих запасів енергії. Ось чому маса тіла не особливо змінюється навіть якщо ви їсте мало.

Насправді споживання достатньої (не надмірної, а саме достатньої!) кількості води і зниження ваги пов'язані безпосередньо. При недостатньому споживанні води організм утримує жир і міжклітинну рідину. Хочете схуднути - припиніть пити солодкі напої, соки і кава і пийте більше води!
Багато хто хотів би направити своє життя в інше русло, але лінь. Один з відомих психологів сказав, що лінь - це невіра в успіх.

Ніщо так не прикрашає жінку, як віра в себе! Кожна гідна стати ???? . Для цього не потрібні ні мільйони ні пластичні хірурги ні дорога косметика, бажання і віра в себе! В іншому ми допоможемо .

Коли корабель не знає, в який порт прямує, ніякої вітер не буде попутним. Сенека. «Моральні листи до Луцилія . Бачу ціль - немає перепонів!
Повірте в себе, у вас ще просто немає корисної звички до нормального харчування.

Немає звички - це не проблема. Легше створити правичку, ніж без кінця зачитуватися книгами про саме і взаімомотіваціі. Первинна звичка створюється приблизно місяць і цей час сильного дискомфорту. Почекайте трохи, воно варте того.