Обережно голодування!
Кожен день голодування робить вас старішими на місяці
Якщо за сніданком або обідом ви починаєте їсти менше, організм отримує сигнал до економії резервів, тому жирові клітини закриваються на випадок тривалого обмеження в їжі. Енергія виходить із запасів глікогену в м'язах, печінці і крові.

У перші два дні такого схуднення організм втрачає лише воду. Ви встанете на ваги і радієте швидкій втраті пари кілограмів ваги. Але цей успіх оманливий. Коли запаси глікогену для виробництва енергії закінчуються, організм починає витрачати білок з м'язів, приблизно 30 грам у дорослого мужчіни на добу. Такою дієтою за 14 днів можна перетворити себе в руїну, 70 трильйонів клітин недоотримали поживних речовин і людина старіє на роки! Після повернення до звичайного харчування 10 г їжі дають прибавку у вазі від 5 до 8 грам.
При спробі схуднути недоїдаючи відбувається різке падіння швидкості обміну речовин, і організм все одно візьме білок для побудови нових амінокислот замість зруйнованих, але це буде білок не з їжі, а з тканин наших органів, в тому числі серця. Білок буде витрачатися на виробництво енергії для життєдіяльності, організм все більше руйнується.
Запам'ятайте просту істину - в день, коли ви недоїдає білка - відбувається посилене старіння організму, втрата м'язової маси неминуче тягне збільшення жирової. Ожиріння може бути прихованим, коли у зовні не повної людини забиті жиром судини і внутрішні органи. Розберіться один раз в своєму харчуванні - ви отримаєте здоров'я, гарний зовнішній вигляд, заощадите на сміттєвих, що приносять тільки шкоду продуктах і на візитах до лікарів і ліки. Адже ми є те, що ми їмо!