Гарна шкіра неможлива без правильного травлення. Його порушення легко виявити по тьмяною і схильною до плям і прищів шкірі. Натуропати вважають, що це пов'язано з ростом грибкових колоній в кишковому тракті. Звідти вони проникають в кров і розносяться по всьому організму, отруюючи його токсинами. До цього можуть призвести порушення дієти, вживання алкоголю, антибіотиків.
Мотвація та поради, корисна інформація
Гарна шкіра неможлива без правильного травлення. Його порушення легко виявити по тьмяною і схильною до плям і прищів шкірі. Натуропати вважають, що це пов'язано з ростом грибкових колоній в кишковому тракті. Звідти вони проникають в кров і розносяться по всьому організму, отруюючи його токсинами. До цього можуть призвести порушення дієти, вживання алкоголю, антибіотиків.
Варто назвати три важливих речовини в організмі, що відповідають за красу, які повинні бути присутніми в харчуванні для здорової шкіри, це меланін, гемоглобін і каротиноїди. Меланін відповідає за пігментацію, гемоглобін збагачує кров киснем, який необхідний вашій шкірі, каротиноїди ж відповідають за рівний колір і є натуральними антиоксидантами, що не дозволяють шкірі старіти передчасно. Виробленню меланіну в крові сприяють: яловича і свиняча печінка, червоне м'ясо і риба, авокадо, мигдаль, квасоля, бурий рис, фініки, соєві продукти, а також банани і арахіс.
Гострі, копчені і смажені страви можуть викликати часте почервоніння шкіри, спробуйте відмовитися або хоча б обмежити ці продукти, а також десертні вина в своєму раціоні. Природно, дієта для здорової шкіри передбачає собою відмову від ряду продуктів, як таких. Перш за все це стосується консервів, товарів тривалого зберігання, напівфабрикатів, в яких повно консервантів і барвників, занадто гостре й солоне теж шкодить вашій шкірі. Подумайте, що краще: отримати миттєве задоволення від шкідливого ласощі або мати молоду і здорову шкіру в майбутньому?

Різного роду крема теж збагачені вітамінами, і, звичайно, можна витратити величезні гроші на них, а не дотримуватися правильного режиму харчування для підтримки краси шкіри. Вибір завжди за вами!
Вміщені в їжі калорії необхідні організму людини для підтримки життєво важливих функцій: серцебиття, постійної температури тіла, м'язового тонусу і т.д. Тобто навіть коли людина спокійно лежить на дивані, його організм витрачає енергію.

Цей процес і називається основним обміном речовин. При малорухливому, сидячому способі життя з низькою фізичною активністю (наприклад, у офісних службовців) основний обмін - головний споживач енергії. Він становить 70-80% усього витрати енергії!
Трансжири це бич нашого часу. Дешеві у виробництві і не заборонені для використання в харчовій промисловості вони мають температуру плавлення вище 40 градусів, не розкладаються при травленні і закупорюють судини.

Найбільша проблема фастфуд і готові продукти. І багато, в тому числі діти і молодь люблять таку їжу найбільше, нас підсаджують на фастфуд харчовими добавками підсилювачами смаку і поєднанням в продукті жиру і солі.
У боротьбі за покупця етикетка та упаковка???? не менш важлива, ніж сама начинка. Етикетки продуктів розробляють кращі дизайнери з урахуванням психології потребітеля???? . І дуже часто ми купуємо те, що просто радує око, не читаючи, чого ж там написано. Але і це не все, придумані маса лазівок, як м'яко кажучи мотивувати до покупки того, хто намагається читати етикетку.
«Не містить холестерину» - Часто пишуть на рослинних маслах, де його не може бути за визначенням. Відсутність холестерину не означає, що продукт корисніше. Наприклад, його немає в спредах, дешевих маргаринах, і багатьох кондитерських жирах, тому що їх часто роблять з рослинних олій.
«Без цукру» - завжди говорить про наявність цукрозамінника і найчастіше синтетичного з метою здешевлення. Чи не солодкий на смак продукт навряд чи будуть активно купувати, виробники подбали і про це. Як правило дрібним шрифтом вказано склад такого товару. Замінники цукру врядли зроблять продукт низькокалорійним і корисним.

Є багато досліджень амеріканскіх вчених, згідно з якими багато цукрозамінники шкідливі для здоров'я, вони можуть сприяти розвитку раку та інших захворювань, а так само згубно позначатися на фігурі.
Банальна фраза - все перемоги починаються з перемоги над собою.

На жаль, часто так буває, що з віком людина втрачає мотивацію і стимули до змін на краще Для мене ідеалом стилю в моді і життя завжди була Коко Шанель. "Щоб бути незамінною, треба весь час змінюватися" - дивно просто і ємко передає стратегію жіночої привабливості і сили.

"У двадцять років жінка має та особа, яка дала їй природа, в тридцять - яке вона зробила сама, в сорок - то, яке вона заслуговує". Від себе додам - в будь-якому віці, навіть якщо вам далеко за 40, жінка заслуговує мати кращу фігуру і зовнішність.
Не дайте обрізати ваші крила! Наведу надихаючу цитату з поста в інстаграм консультанта з харчування Гербалайф з Австраліі, яка не просто схудла, а привела себе в ідеальну форму з продуктами Гербалайф.

"Уникайте людей, який хочуть обрізати ваші крила ... жахлива правда в тому, що ніхто не підтримає вас на вашому шляху. Питання в тому, чи будуть чужі очікування і заздрість визначати напрямок вашого плавання або ви повірите свого внутрішнього голосу, або ви підети за своїм серцем і будете ігнорувати недоброзичливців. Я знаю, що я вибрала! Біжіть від людей, які вибрали для себе не святкувати ваші перемоги. "Isobella @bewellbell