5 страшних хвороб, що пов"язані з неправильним харчуванням

Різкий викид гормону інсуліну в кров після високовуглеводної їжі наказує печінці виробляти в надмірній кількості холестерин. Адже 80% всього холестерину надходить не з їжею, а виробляється нами самостійно. Аномальний рівень інсуліну порушує гормональний баланс - це призводить до підвищеної в'язкості крові, руйнування артерій, придушення імунної системи, кістки втрачають кальцій. Небезпека цього процесу в тому, що ми не відчуваємо ніяких симптомів, поки не стає занадто пізно. Трапляється інфаркт або інсульт, кістки стають схожими на швейцарський сир, артерії закупорюються.
Неправильне харчування призводить до того, що незасвоєний білок проникає через кров в шкіру і призводить до екзем та інших хвороб. Дерматологи твердять, що найважливіше в догляді за шкірою - запобігти її обвисанню і підтримати процес підвищення пружності шкіри обличчя. Всі ці проблеми ми вирішуємо, коригуючи ваше харчування!
Шлаки утворюються практично у всіх органах: в нирках, жовчному міхурі. Вони діляться на кілька груп за хімічним складом. До шлаків відносяться холестеринові бляшки, що утворюються на стінках судин.

Моє завдання як консультанта з харчування - надати вам перевірені поради, щоб завдяки зміні раціону розпочати процес самоочищення та омолодження організму
Внутрішній жир,що міститься навколо внутрішніх органів, виділяє в кров речовини - цитокіни, що сприяють запальним процесам, шкодить роботі внутрішніх органів та таке інше. В цьому випадку біологічний вік людини буде випереджати календарний.

Збільшення жирової маси навіть на 4-5 кг може запустити механізм передчасного старіння організму.
На фото типова американська картина - багато жінок з зайвою вагою. Доречі, мій чоловік за три тижні в Америці ( багато років тому) набрав цілих 6 кг!

"Один єдиний прийом їжі може вплинути на душевний стан людини" - вчений др. Бонні Спрінг.

Дійсно, для нормальної роботи мозку потрібно підтримувати мієліновий шар, який складається з холестерину і жирних кислот. Хто їсть багато жирної, смаженої їжі, ковбасні вироби, змінює в'язкість мієлінового шару вже за кілька годин і мозок не може нормально виконувати свої функції. Тому багато хто схильний до перепадів настрою протягом дня. Така їжа також призводить до тромбозу судин.
Якщо дозволити залишкам розпаду їжі накопичуватися в кишківнику, то токсини можуть переноситися кров'ю в усі частини організму і потрапляти в кожну клітину, викликаючи купу проблем. Дамо визначення шлаків

Це не тільки завал в кишківнику, як думає дехто. В медицині цим терміном позначають нерозчинені і неперероблені речовини.

Шлаки утворюються практично у всіх органах: в нирках, жовчному міхурі, діляться на кілька груп за хімічним складом. До шлаків належать, зокрема, холестеринові бляшки, що утворюються на стінках судин.

Моє завдання - допомогти вам розібратись з харчуванням і розпочати процес самоочищення та омолодження організму.

Дерма - внутрішній шар шкіри, що складається з особливих клітин - фібробластів, які  виробляють колаген та еластин.

Колаген надає шкірі необхідну щільність, а еластин - пружність, здатність до розтягування і скорочення.

Прі обмежувальних дієтах, шкіра неминуче страждає. В меню для здорової шкіри повинні обов'язково входити білок, вода, клітковина і ряд вітамінів і мікроелементів. Шкіра на 25% складається з білка. Якщо в раціоні його не вистачає, то вона швидко втрачає пружність і еластичність.
Ранковий коктейль Формула 1 від Herbalife Nutrition розроблено таким чином, що він містить всі необхідні для підживлення шкіри обличчя речовини у необхідних пропорціях, тому результат - покращення кольору обличчя, позбавлення від прищів, вугрової висипки та таке інше - настає досить швидко.

Кожна жінка вартра того, щоб виглядати, як принцеса!
Чоловіків це теж стосується!
Зміни своє життя на краще!
Мене звать Людмила і я консультант з харчування. Вже 6 років я допомагаю людям стати стрункішими, покращити самопочуття та стати енергійнішими
Онлайн консультації, кожного дня 09:00 - 20:00
З радістю відповім на ваші запитання.
Telegram Viber +380951141154